Światowy Tydzień Przedsiębiorczości 13-19 listopada 2017

Sukcesem zakończyły się zainicjowane, po raz kolejny, przez Powiatowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Wodzisławiu Śląskim obchody Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości.  
W ramach kampanii, promującej świadomy rozwój, aktywną postawę, rozwijanie przedsiębiorczości, w akcję włączyły się wszystkie szkoły ponadgimnazjalne naszego powiatu zapraszając uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych na rozliczne warsztaty, spotkania, przedstawienia  i prelekcje. Gimnazjaliści mieli możliwość uczestniczenia m.in.
w ciekawych warsztatach poświęconych projektowaniu wymarzonego domu, uczyli się nowoczesnych technik fotomontażu i retuszowania zdjęć, brali udział w warsztatach z zakresu handlu, reklamy, chemii, matematyki, psychologii  czy języków obcych.

Z kolei uczniowie szkół podstawowych uczestniczyli w rozlicznych zajęciach
z zakresu animacji czasu wolnego, warsztatach gastronomicznych,  grach i zabawach
o charakterze artystycznym czy wojskowym.

Dla najmłodszych uczniów, biorących udział w obchodach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości,   szkoły ponadgimnazjalne przygotowały  warsztaty plastyczne, teatrzyki
i inne ciekawe formy aktywizacji ruchowej.  Organizatorzy warsztatów zapewnili uczniom biorącym udział w przygotowanych dla nich zajęciach sporą dawkę ciekawych informacji, przybliżyli wiele nieznanych im jeszcze zagadnień o rynku pracy a także zapewnili mnóstwo emocji i wrażeń.

W ciągu zaledwie tygodnia beneficjenci przedsięwzięcia uczestniczyli w blisko 100 warsztatach i zajęciach przygotowanych specjalnie dla nich przez powiatowe szkoły ponadgimnazjalne.

Użytkownicy na stronie
Aktualnie online: 1
Dzisiaj: 3
W tym tygodniu: 1095
W sumie: 200495