IV Powiatowy Konkurs Wiedzy Technicznej i BHP już za nami!

13 kwietnia 2018 r. odbył się finał IV Powiatowego Konkursu Wiedzy Technicznej i BHP, którego organizatorem był Powiatowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli we współpracy z Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego, a patronat nad nim objęła Izba Gospodarcza w Wodzisławiu Śląskim.

Konkurs był skierowany do uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz słuchaczy szkół dla dorosłych z terenu powiatu wodzisławskiego. Impreza miała na celu sprawdzenie wiedzy z zakresu mechanicznego, motoryzacyjnego, elektryczno-elektronicznego, budowlanego, informatycznego, a przede wszystkim BHP.

Konkurs odbywał się w dwóch etapach. Pierwszy to eliminacje szkolne uczniów i słuchaczy przeprowadzane na platformie e-learningowej Moodle Powiatowego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Wodzisławiu Śląskim. W eliminacjach wzięło udział ponad 170 uczestników, a 10 najlepszych zakwalifikowało się do ścisłego finału.

Drugi etap konkursu miał formę programu telewizyjnego „1 z 10”, a nad prawidłowością przebiegu całej imprezy czuwała komisja ekspertów. Zwycięzcą konkursu został Rafał Herok słuchacz kwalifikacyjnego kursu zawodowego z Powiatowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego. Drugie miejsce zajął uczeń Jakub Celary z Zespołu Szkół Ekonomicznych a trzecie  miejsce zajęła uczennica Wiktoria Bartosik z Zespołu Szkół Technicznych.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział, a zwycięzcom gratulujemy!

Użytkownicy na stronie
Aktualnie online: 3
Dzisiaj: 69
W tym tygodniu: 1393
W sumie: 232217