Kontakt

POWIATOWY OŚRODEK DOSKONALENIA NAUCZYCIELI

44-304 Wodzisław Śląski, ulica Osiedle 1 Maja 16A

REGON: 277610726
NIP: 647-234-18-46
Konto: 53 1560 1094 2125 0085 5219 0005

Godziny otwarcia sekretariatu: 7:00 – 15:00

Ważne telefony
Sekretariat (tel/fax)  +48 32 7293242
Dyrektor +48 32 7293243
Konsultant +48 32 7293245
Konsultant +48 32 7293249
Doradcy – pokój 104 +48 32 7293246
Doradcy – pokój 201 +48 32 7293247
Doradcy – pokój 202 +48 32 7293247
Doradcy – pokój 301 +48 32 7293248
 
Kontakt e-mailowy
Dyrektor : Iwona Miler dyrektor@podn.wodzislaw.pl
Sekretariat : Wioletta Szczyrba sekretariat@podn.wodzislaw.pl
Sekretariat : Małgorzata Gładyś mgladys@podn.wodzislaw.pl
   
Konsultanci:  
Artur Różycki – biblioteka arozycki@podn.wodzislaw.pl
Sylwia Bańczyk – biblioteka sbanczyk@podn.wodzislaw.pl
Marcin Kopczyński – historia,  WOS mkopczynski@podn.wodzislaw.pl
Małgorzata Chodura – matematyka mchodura@podn.wodzislaw.pl
Rafał Górecki – przedmioty zawodowe rgorecki@podn.wodzislaw.pl
Aleksandra Zielonka azielonka@podn.wodzislaw.pl
   
Doradcy metodyczni:  
Katarzyna Hawel – język polski khawel@podn.wodzislaw.pl
Agata Skupnik – geografia, przyroda askupnik@podn.wodzislaw.pl
Joanna Zielinska – pomoc psychologiczno pedagogiczna jzielinska@podn.wodzislaw.pl
Małgorzata Konsek – edukacja wczesnoszkolna i integracyjna mkonsek@podn.wodzislaw.pl
Marek Krupa – język polski mkrupa@podn.wodzislaw.pl
Joanna Szczygieł – chemia jszczygiel@podn.wodzislaw.pl
Katarzyna Weiss – język angielski kweiss@podn.wodzislaw.pl
Sebastian Pierchała – wychowanie fizyczne spierchala@podn.wodzislaw.pl
   
Aleksandra Zielonka – przedmioty zawodowe i ekonomiczne azielonka@podn.wodzislaw.pl
Rafał Górecki – przedmioty zawodowe rgorecki@podn.wodzislaw.pl
   
Informatyk: Janusz Rutkowski informatyk@podn.wodzislaw.pl

 

Jeśli masz pytanie, skorzystaj z formularza kontaktowego, chętnie odpowiemy.

Imię (wymagane)

Nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Projekt CEO
Użytkownicy na stronie
Aktualnie online: 1
Dzisiaj: 125
W tym tygodniu: 811
W sumie: 143764