Kontakt

POWIATOWY OŚRODEK DOSKONALENIA NAUCZYCIELI

44-304 Wodzisław Śląski, ulica Osiedle 1 Maja 16A

REGON: 277610726
NIP: 647-234-18-46
Konto: 53 1560 1094 2125 0085 5219 0005

Godziny otwarcia sekretariatu: 7:00 – 15:00

Ważne telefony
Sekretariat (tel/fax)  +48 32 7293242
Dyrektor +48 32 7293243
Konsultant +48 32 7293245
Konsultant +48 32 7293249
Doradcy – pokój 104 +48 32 7293246
Doradcy – pokój 201 +48 32 7293247
Doradcy – pokój 202 +48 32 7293247
Doradcy – pokój 301 +48 32 7293248
Kontakt e-mailowy
Sekretariat : Wioletta Szczyrba sekretariat@podn.wodzislaw.pl
Dyrektor : Iwona Miler dyrektor@podn.wodzislaw.pl
Konsultant: Renata Gryt  rgryt@podn.wodzislaw.pl
Konsultant: Anna Wilkowska awilkowska@podn.wodzislaw.pl
Konsultant: Weronika Mosz wmosz@podn.wodzislaw.pl
Konsultant: Marek Krupa mkrupa@podn.wodzislaw.pl
Konsultant: Artur Różycki arozycki@podn.wodzislaw.pl
Konsultant: Małgorzata Konsek mkonsek@podn.wodzislaw.pl
Konsultant: Marcin Kopczyński mkopczynski@podn.wodzislaw.pl
Doradcza metodyczny: Iwona Gardian igardian@podn.wodzislaw.pl
Doradcza metodyczny: Katarzyna Hawel khawel@podn.wodzislaw.pl
Doradcza metodyczny: Agata Skupnik askupnik@podn.wodzislaw.pl
Doradcza metodyczny: Joanna Zielinska jzielinska@podn.wodzislaw.pl
Doradcza metodyczny: Katarzyna Weiss kweiss@podn.wodzislaw.pl
Doradcza metodyczny: Sebastian Pierchała spierchala@podn.wodzislaw.pl
Informatyk: Janusz Rutkowski informatyk@podn.wodzislaw.pl

 

Jeśli masz pytanie, skorzystaj z formularza kontaktowego, chętnie odpowiemy.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

AKTUALNA OFERTA
Użytkownicy na stronie
Aktualnie online: 1
Dzisiaj: 20
W tym tygodniu: 225
W sumie: 119377