Na czym polega sukces edukacyjny szkoły fińskiej?

25Wrz

Na czym polega sukces edukacyjny szkoły fińskiej?

To wyjątkowa okazja, żeby z pierwszej ręki dowiedzieć się o tym, co sprawia, że fińska edukacja stała się wzorem do naśladowania. W naszym ośrodku wystąpi Tiina Malste z Finlandii i opowie o swoich doświadczeniach związanych z wdrażaniem innowacyjnych rozwiązań edukacyjnych. Będzie to jedno z dwóch spotkań w Polsce!

 

Tiina Malste jest doświadczonym nauczycielem, pedagogiem i projektantem edukacji. Pełniła funkcję zastępcy dyrektora szkoły i zastępcy mera miasta Jyväskyla. Przez całą swoją karierę intensywnie angażowała się w opracowywanie nowych rozwiązań edukacyjnych w szkołach fińskich i światowych. We współpracy ze społecznościami szkolnymi i uniwersyteckimi prowadziła różne formy doskonalenia rozwijające umiejętności nauczycieli i dyrektorów szkół. Jej praca obejmowała całościowy rozwój i projektowanie szkół, a także profilowanie umiejętności i kompetencji specjalistów ds. edukacji w celu osiągnięcia najlepszych efektów uczenia się.

 

Zapraszamy do PODN 22 października 2019 r. o godzinie 15.30. Konferencja bezpłatna

Zapisy TUTAJ

 

 

Zdjęcie za lepszaedukacja.pl

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę prywatności i wykorzystania plików cookies