Promocja idei uczenia się przez całe życie

15Sty

Promocja idei uczenia się przez całe życie

Powiatowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli wspólnie z Instytutem Badań Edukacyjnych wspiera pracę doradców zawodowych zatrudnionych w placówkach oświatowych.

 

W ramach współpracy zainicjowanej we wrześniu 2020 r. organizowane są spotkania i szkolenia online służące doskonaleniu warsztatu pracy członków porozumienia. Do grudnia odbyły się również dwa webinary dla nauczycieli doradców zawodowych: „Zintegrowany System Kwalifikacji. Narzędzia pracy doradcy zawodowego” oraz „Budowanie własnej skuteczności w oparciu o model NASA”.

 

Równolegle trwają prace nad przygotowaniem scenariuszy zajęć, które będzie można wykorzystać na zajęciach z doradztwa zawodowego i lekcjach wychowawczych. Zespół pracuje również nad przygotowaniem cyklu warsztatów o tematyce zawodoznawczej. 
 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę prywatności i wykorzystania plików cookies