Jubileusz 20-lecia Powiatowego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Wodzisławiu Śląskim

09Wrz

Jubileusz 20-lecia Powiatowego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Wodzisławiu Śląskim

9 września 2021 r. Powiatowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Wodzisławiu Śląskim obchodził 20 - lecie swojego istnienia. W uroczystości uczestniczyli parlamentarzyści, władze powiatowe, włodarze gmin powiatu wodzisławskiego, a także dyrektorzy szkół. Wśród zaproszonych gości nie zabrakło również przedstawicieli Kuratorium Oświaty oraz reprezentacji instytucji współpracujących z PODN, przedsiębiorców i uczelni wyższych. Jubileusz był okazją, do przygotowania krótkiej uroczystości, na której zaproszeni goście wspólnie z pracownikami mogli  powspominać i podsumować 20 lat działalności PODN.

Dużym uznaniem cieszył się film przygotowany specjalnie z myślą o tej uroczystości. Miłą niespodzianką były życzenia nagrane przez naszych zagranicznych przyjaciół, z którymi przez ostatnie lata ośrodek współpracował i realizował różne projekty edukacyjne. Nie zabrakło też akcentu artystycznego w postaci występu amatorskiego, nauczycielskiego zespołu wokalnego Konstelacja. Po części oficjalnej był czas na rozmowy i zwiedzanie pomieszczeń PODN, które w ostatnich latach znacznie wypiękniały.

Film jubileuszowy 1

 

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę prywatności i wykorzystania plików cookies