Projekt ekologiczny "Szkolne ogrody"

31Maj

Projekt ekologiczny "Szkolne ogrody"

Za nami część praktyczna szkolenia dla nauczycieli zrealizowanego w ramach projektu ekologicznego „Szkolne ogrody”. Spotkanie z 30 maja było poświęcone budowaniu budek lęgowych dla ptaków i domków dla owadów. Swoją praktyczną wiedzą na ten temat podzielił się z uczestnikami Jarosław Kasprzyk z Klubu Gaja.

 

Celem projektu "Szkolne ogrody" jest inspirowanie uczniów i nauczycieli do przekształcenia terenów wokół szkoły w miejsca zielone służące ludziom, zwierzętom i społeczności lokalnej. W ramach przedsięwzięcia przewidziano szkolenia dla nauczycieli oraz konkurs dla uczniów.

 

Serdeczne podziękowania dla Szkoły Podstawowej nr 4 im. Gustawa Morcinka w Radlinie za możliwość przeprowadzenia szkolenia na terenie szkolnego parku.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę prywatności i wykorzystania plików cookies