XV Regionalne Forum Edukacyjne w PODN

14Lis

XV Regionalne Forum Edukacyjne w PODN

Powiatowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Wodzisławiu Śląskim zaprasza nauczycieli wszystkich typów szkół i przedszkoli na XV Regionalne Forum Edukacyjne pod hasłem „Nauczyciel zdrowy i zrelaksowany”.

 

W tym roku prelegentkami będą:
•    Marta Banout - psycholog, terapeutka, temat wystąpienia „Jak dbać o higienę psychiczną w miejscu pracy”? 
•    Patrycja Szewczyk - Nagietowicz - dietetyk kliniczny, temat wystąpienia „Dieta podstawą zdrowego stylu życia nauczyciela”.

 

– Przy wyborze tematu tegorocznej edycji forum kierowaliśmy się potrzebami nauczycieli. Natłok obowiązków, obciążenia związane z liczbą oddziałów, rozbieżność oczekiwań społecznych wobec zawodu – to wszystko sprawia, że rośnie ryzyko wypalenia zawodowego i problemów ze zdrowiem wśród nauczycieli. Dlatego zdecydowaliśmy się skupić na dobrostanie kadry pedagogicznej. Zdrowa dieta i zachowanie higieny psychicznej to podstawy szczęśliwego życia i źródło energii niezbędnej do wykonywania pracy z pasją i zaangażowaniem – wyjaśnia Iwona Miler, dyrektor Powiatowego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Wodzisławiu Śląskim.  

 

XV Regionalne Forum Edukacyjne odbędzie się 29 listopada 2023 r. w siedzibie PODN w Wodzisławiu Śląskim, os. 1 Maja 16 A. Początek o g. 16.00. Zapisy tutaj
 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę prywatności i wykorzystania plików cookies