Konkurs: "Napisanie aplikacji desktopowej pobierającej dane z urządzenia firmy POL- EKO"

04Maj

Konkurs: "Napisanie aplikacji desktopowej pobierającej dane z urządzenia firmy POL- EKO"

27 kwietnia 2023 roku został rozstrzygnięty kolejny konkurs zawodowy pod patronatem firmy POL- EKO z Wodzisławia Śląskiego. Temat konkursu: "Napisanie aplikacji desktopowej pobierającej dane z urządzenia firmy POL- EKO". Konkurs organizujemy we współpracy z Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wodzisławiu Śląskim. W konkursie wzięło udział 15 uczniów. Byli to reprezentanci naszych szkół powiatowych, ale również uczniowie z Jastrzębia Zdroju, Raciborza i Rybnika. W finale konkursu uczniowie zaprezentowali efekty projektu. Jak podkreślali przedstawiciele firmy POL - EKO poziom był bardzo wysoki, co przeniosło się na wyniki konkursu, ponieważ przyznano dwa pierwsze i dwa trzecie miejsca. Serdecznie dziękujemy firmie POL - EKO za zaangażowanie, poświęcony czas i ufundowanie nagród dla wszystkich uczestników konkursu.

Finałowa "5":

I MIEJSCE - Artur Nowak - CKZ Jastrzębie Zdrój, Maurycy Frydecki - PCKZiU Wodzisław Śląski

II MIEJSCE - Szymon Tykierka - CKZiU nr 2 Racibórz

III MIEJSCE - Dawid Kowalczyk - ZST Rybnik, Michał Skrzyszowski - ZST Wodzisław Śląski

Podziękowania kierujemy do nauczycieli - opiekunów, którzy czuwali nad projektami swoich uczniów.

Dziękujemy również Panu Wiesławowi Pawlicy - nauczycielowi PCKZiU w Wodzisławiu Śląskim za współorganizację i merytoryczne przygotowanie konkursu.

 

Fotorelacja:

foto1foto2foto3foto4foto5,  foto6foto7

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę prywatności i wykorzystania plików cookies