X Festiwal Edukacyjny „Nowe Inspiracje”

12Kwi

X Festiwal Edukacyjny „Nowe Inspiracje”

Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Katowicach organizuje X Festiwal Edukacyjny „Nowe Inspiracje”.

To największe wydarzenie w WOM w Katowicach i jedno z największych w województwie śląskim i w kraju.  W ramach festiwalu są organizowane już od 27 lat Giełdy Wydawców. W trakcie wydarzenia nauczyciele mogą brać udział w bezpłatnych warsztatach metodycznych prowadzonych przez konsultantów ośrodka, zaproszonych specjalistów, pracowników wyż-szych uczelni – Uniwersytetu Śląskiego, Uniwersytetu Bielsko-Bialskiego, Politechniki Śląskiej, firm i instytucji przydatnych w pracy szkół i placówek – czyli instytucji kultury, popularyzacji nauki, wydawnictw i firm wspierających oświatę w różnych aspektach jej działalności. Wydarzenie ma formę hybrydową. W piątek zapraszamy na szkolenia on-line, w sobotę – stacjonarne. Tego dnia będzie też okazja do wzięcia udziału w wydarzeniach towarzyszących oraz odwiedzenia stoisk różnych wydawnictw i instytucji kultury, nawiązania kontaktów zawodowych.

 

Patronaty: Marszałek Województwa Śląskiego, Prezydent Miasta KatowiceUniwersytet Śląski oraz Uniwersytet Bielsko-Bialski.
Najbliższa edycja Festiwalu Edukacyjnego „Nowe Inspiracje” odbędzie się 19 kwietnia (on-line) ‒ 20 kwietnia 2024. Wykład inauguracyjny wygłosi prof. Tadeusz Sławek.

 

W programie niemal 80 bezpłatnych warsztatów metodycznych. A oprócz tego zajęcia artystyczne, warsztaty twórcze, zajęcia dotyczące specjalnych potrzeb edukacyjnych, zajęcia dotyczące dykcji, emisji głosu, regionalne i wiele, wiele innych! 


Wydarzenie towarzyszące: koncert: Niezapomniane melodie, w wykonaniu artystów Opery Śląskiej i Państwowej Szkoły Muzycznej im. Karłowicza.


Pełny program

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę prywatności i wykorzystania plików cookies