Oferta edukacyjna najważniejszych instytucji kultury i nauki naszego regionuImage 27 grudnia 2023 15:30

Oferta edukacyjna najważniejszych instytucji kultury i nauki naszego regionu

Opis

Serdecznie zapraszamy nauczycieli różnych przedmiotów na szkolenie e-learningowe.

Temat: Oferta edukacyjna najważniejszych instytucji kultury i nauki naszego regionu.

Termin:  dostępny od 27.12.2023r. do końca roku szkolnego
Miejsce: platforma e-learningowa PODN
Prowadzące: Katarzyna Hawel, Sylwia Bańczyk
Szkolenie bezpłatne
Informacje dodatkowe:
Kurs zawiera zbiór informacji dostępnych dla nauczycieli po zalogowaniu się na platformę elearningową MOODLE ośrodka PODN. Każdy chętny może zalogować się do kursu samodzielnie po uprzednim zapisaniu się przez stronę PODN (link poniżej). Należy wejść na platformę e-learningową (w zakładce DLA NAUCZYCIELI), odnaleźć kurs i wejść, podając hasło KULTURA. Dalsze postępowanie opisane jest w kursie.

Prowadzący

Organizator

Szkoleniowiec
Katarzyna Hawel
  • +48 32 7293242
  • khawel@podn.wodzislaw.pl

Ukończyła filologię polską na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Nauczyciel dyplomowany. Studia podyplomowe z oligofrenopedagogiki na Uniwersytecie Śląskim. Egzaminator OKE dla przedmiotów humanistycznych na poziomie gimnazjum. Służę nauczycielom jako doradca metodyczny języka polskiego dla szkół podstawowych i gimnazjum od 2008 roku. Doświadczenie zawodowe zdobywałam ucząc w Szkole Podstawowej nr 1 w Pszowie i w Gimnazjum w Pszowie, gdzie pracuję obecnie. Oprócz kierunkowych studiów filologicznych mam za sobą studia podyplomowe z Oligofrenopedagogiki oraz kurs kwalifikacyjny z Socjoterapii. W kręgu moich zainteresowań mieści się dobra książka, rasowe dziennikarstwo, sztuka, fotografia, ale prawdziwą miłością darzę film i poświęcam mu wiele czasu- także w pracy z młodzieżą i nauczycielami. Zostałam parę lat temu partnerem programu Filmoteka Szkolna. Prywatnie jestem żoną Marka i mamą trójki dorastających dzieci: Adama, Jana i Hani. Moim zawodowym marzeniem jest zaszczepienie życiowej pasji u moich uczniów …i nauczycieli.


Lokalizacja

44-304 Wodzisław Śląski Osiedle 1 Maja 16a

Ważne! Jeśli wybrałeś/aś szkolenie płatne finansowane przez Ciebie lub szkołę, przeczytaj tę informację.
Osoba prywatna zobowiązuje się dokonać płatności za udział w szkoleniu do dnia szkolenia, przelewem na konto podane poniżej.
Szkoła/placówka zobowiązuje się dokonać płatności za udział w szkoleniu przelewem na konto podane w rachunku, który zostanie dostarczony podczas szkolenia, w terminie do 7 dni od daty jego otrzymania.
W tytule przelewu wpisz nazwę i datę szkolenia.
W wypadku rezygnacji z udziału w szkoleniu w terminie późniejszym niż na 3 dni przed jego rozpoczęciem uczestnik/instytucja kierująca zobowiązuje się do całkowitego pokrycia jego kosztów.

POWIATOWY OŚRODEK DOSKONALENIA NAUCZYCIELI
44-304 Wodzisław Śląski, ulica Osiedle 1 Maja 16A
Konto: 53 1560 1094 2125 0085 5219 0005

Zapisz się
Udostępnij

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę prywatności i wykorzystania plików cookies