Organizator: Aleksandra Sokalla

Bio

Wykształcenie wyższe artystyczne z przygotowaniem pedagogicznym. Nauczyciel plastyki w Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wodzisławiu Śląskim oraz w Szkole Podstawowej nr 16 w Wodzisławiu Śl. Instruktor zajęć z rysunku i malarstwa w Ognisku Pracy Pozaszkolnej nr 1 w Wodzisławiu Śląskim. Nauczyciel zajęć plastycznych w Oświatowym Centrum Nauki i Techniki w Wodzisławiu Śląskim. Plastyk z 25 letnim doświadczeniem zawodowym. Od 2024 r. konsultant do spraw edukacji artystycznej w Powiatowym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Wodzisławiu Śląskim.
Ilustratorka książek, kreatywna artystka uprawiająca malarstwo akrylowe o tematyce anielskiej, pasjonatka folkloru i tradycji Górnego Śląska. Z zamiłowania fotografka i podróżniczka. Przez wiele lat pracowała jako ekspert w galerii "Pod Sową" w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jastrzębiu - Zdroju. Autorka licznych wystaw indywidualnych i zbiorowych. Animatorka życia kulturalnego i społecznego, dekoratorka wnętrz.

Dzielę się pasją tworzenia, która inspiruje i motywuje do artystycznego działania zarówno uczniów jak i nauczycieli. Chętnie podzielę się wiedzą jak odkryć uśpione talenty oraz zrealizować twórcze marzenia, by praca zawodowa stała się przyjemnością. Zapraszam do współpracy.

Sprawdź również

Teacher
Sylwia Bańczyk

konsultant, bibliotekarz, język francuski

Teacher
Anna Wilkowska

konsultant, przedmioty zawodowe

Teacher
Iwona Miler

dyrektor

Teacher
Weronika Mosz

konsultant, edukacja przedszkolna

Teacher
Bogumiła Różańska-Świerkot

konsultant, współpraca międzynarodowa, języki obce

Teacher
Sebastian Pierchała

konsulant, wychowanie fizyczne

Teacher
Joanna Kabut

konsultant, chemia

Teacher
Marcin Kopczyński

konsultant, historia

Teacher
Anna Weiss

konsulant, pomoc pedagogiczno-psychologiczna

Teacher
Katarzyna Hawel

konsulant, język polski

Teacher
Justyna Robakowska

konsultant, edukacja wczesnoszkolna

Teacher
Luiza Dworok

konsultant, język angielski

Teacher
Aleksandra Sokalla

konsultant, przedmioty artystyczne / edukacja artystyczna

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę prywatności i wykorzystania plików cookies