Laboratorium przyszłości – bezpieczne doświadczenia chemiczne z Empiriuszem.Image 24 maja 2022 17:00

Laboratorium przyszłości – bezpieczne doświadczenia chemiczne z Empiriuszem.

Opis

Serdecznie zapraszamy na warsztaty metodyczne nauczycieli chemii szkół podstawowych i ponadpodstawowych.

Miejsce:  Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Wodzisławiu Śląskim – Szkoła Podstawowa nr 16 im. Adama Dzika w Wodzisławiu Śląskim, ul. Konwaliowa 4, 44-373 Wodzisław Śląski

Koszt szkolenia: bezpłatne

Informacje dodatkowe: Szkolenie ma na celu realizację nowego kierunku polityki oświatowej państwa w roku szkolnym 2021/2022:„Rozwijanie umiejętności podstawowych 
i przekrojowych uczniów, w szczególności z wykorzystaniem pomocy dydaktycznych zakupionych w ramach programu „Laboratoria przyszłości”.
Empiriusz to mobilne laboratorium chemiczne stworzone z wykorzystaniem innowacyjnej technologii rozszerzonej rzeczywistości (VR). Umożliwia przeprowadzanie doświadczeń chemicznych zalecanych do realizacji w podstawie programowej klasy 7. i 8. oraz szkoły ponadpodstawowej.

Organizator

Szkoleniowiec
Joanna Kabut
  • +48 32 7293242
  • jkabut@podn.wodzislaw.pl

W 2000 roku ukończyłam studia wyższe na kierunku chemia Uniwersytetu Opolskiego oraz uzyskałam kwalifikacje pedagogiczne do pracy nauczycielskiej. Od 2007 roku nauczyciel chemii. Ostatnie miejsca pracy to I LO oraz ZSE w Wodzisławiu Śląskim. Wolny czas lubię spędzać z rodziną. Lubię góry, książki, muzykę, podróże. Jako konsultant PODN staram się służyć radą i pomocą nauczycielom chemii.


Lokalizacja

44-304 Wodzisław Śląski Osiedle 1 Maja 16a

Ważne! Jeśli wybrałeś/aś szkolenie płatne finansowane przez Ciebie lub szkołę, przeczytaj tę informację.
Osoba prywatna zobowiązuje się dokonać płatności za udział w szkoleniu do dnia szkolenia, przelewem na konto podane poniżej.
Szkoła/placówka zobowiązuje się dokonać płatności za udział w szkoleniu przelewem na konto podane w rachunku, który zostanie dostarczony podczas szkolenia, w terminie do 7 dni od daty jego otrzymania.
W tytule przelewu wpisz nazwę i datę szkolenia.
W wypadku rezygnacji z udziału w szkoleniu w terminie późniejszym niż na 3 dni przed jego rozpoczęciem uczestnik/instytucja kierująca zobowiązuje się do całkowitego pokrycia jego kosztów.

POWIATOWY OŚRODEK DOSKONALENIA NAUCZYCIELI
44-304 Wodzisław Śląski, ulica Osiedle 1 Maja 16A
Konto: 53 1560 1094 2125 0085 5219 0005

Zapisz się
Udostępnij

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę prywatności i wykorzystania plików cookies