Narodowe Czytanie „Ballad i Romansów” Adama MickiewiczaImage 28 września 2022 10:00

Narodowe Czytanie „Ballad i Romansów” Adama Mickiewicza

Opis

Wydarzenie dla nauczycieli wraz z uczniami. Udział bezpłatny. W śropdę 28 września uczniowie klas IV - VIII szkół podstawowych przeczytają wylosowane fragmenty ballad i wezmą udział w zajęciach j. polskiego. Dlaczego ten utwór? Świetnie wyjaśnił to Andrzej Duda, Prezydent RP „Dzisiaj Mickiewicz to poeta nasz, naszych sąsiadów Litwinów, Białorusinów, w wielkiej części Ukraińców. Wszyscy jesteśmy przesiąknięci w ogromnym stopniu tym samym duchem, tym mickiewiczowskim duchem". Po zgłoszeniu przez formularz (tylko nauczyciela) prosimy o nadesłanie mailem informacji szczegółowych: numer kontaktowy do nauczyciela, imiona i nazwiska uczniów oraz klasa Uczniowie przywożą ze sobą wypełnione formularze zgody. Powyższe informacje proszę przesłać na adres mailowy: sbanczyk@podn.wodzislaw.pl
Druk zgody dostępny tu LINK

Organizator

Szkoleniowiec
Sylwia Bańczyk
  • +48 32 7293242
  • sbanczyk@podn.wodzislaw.pl

Od 1999 r. nauczyciel j. francuskiego w ZSP im. Sejmu Śląskiego w Radlinie. Od 2006 r. nauczyciel – bibliotekarz. Uwielbiam muzykę, koncerty live, wyjątkowo Anny Marii Jopek. Fascynuję się ludźmi, ich osobowościami i duszą. Jako konsultant służę rada i pomocą.


Lokalizacja

44-304 Wodzisław Śląski Osiedle 1 Maja 16a

Ważne! Jeśli wybrałeś/aś szkolenie płatne finansowane przez Ciebie lub szkołę, przeczytaj tę informację.
Osoba prywatna zobowiązuje się dokonać płatności za udział w szkoleniu do dnia szkolenia, przelewem na konto podane poniżej.
Szkoła/placówka zobowiązuje się dokonać płatności za udział w szkoleniu przelewem na konto podane w rachunku, który zostanie dostarczony podczas szkolenia, w terminie do 7 dni od daty jego otrzymania.
W tytule przelewu wpisz nazwę i datę szkolenia.
W wypadku rezygnacji z udziału w szkoleniu w terminie późniejszym niż na 3 dni przed jego rozpoczęciem uczestnik/instytucja kierująca zobowiązuje się do całkowitego pokrycia jego kosztów.

POWIATOWY OŚRODEK DOSKONALENIA NAUCZYCIELI
44-304 Wodzisław Śląski, ulica Osiedle 1 Maja 16A
Konto: 53 1560 1094 2125 0085 5219 0005

Zapisz się
Udostępnij

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę prywatności i wykorzystania plików cookies