Tworzenie wypowiedzi pisemnej w szkole ponadpodstawowej - wybrane zagadnieniaImage 22 marca 2021 16:00

Tworzenie wypowiedzi pisemnej w szkole ponadpodstawowej - wybrane zagadnienia

Opis

Szkolenie w ramach Wiosennych Spotkań Metodycznych z wykorzystaniem MS TEAMS. Udział bezpłatny.

Prosimy o potwierdzenie udziału w wybranym warsztacie poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Zapisy do 22 marca do g. 12.00

Nauczyciele otrzymają zaświadczenia o udziale w wybranym warsztacie w ramach Wiosennych spotkań metodycznych

Organizator

Szkoleniowiec
Marek Krupa
  • +48 32 7293242
  • mkrupa@podn.wodzislaw.pl

Ukończył filologię polską na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Nauczyciel dyplomowany. Studia podyplomowe: Podyplomowe Studium Filologii Polskiej Uniwersytet Śląski. Współpracownik OKE w zakresie redagowania pytań i tematów do egzaminu maturalnego z języka polskiego. Lubię włóczyć się po Polsce, zwłaszcza interesują mnie zamki i fortyfikacje. Moim ulubionym pisarzem jest Tolkien. Najchętniej oglądam filmy historyczne oraz science fiction.


Lokalizacja

44-304 PODN Wodzisław Śląski Osiedle 1 Maja 16a

Ważne! Jeśli wybrałeś/aś szkolenie płatne finansowane przez Ciebie lub szkołę, przeczytaj tę informację.
Osoba prywatna zobowiązuje się dokonać płatności za udział w szkoleniu do dnia szkolenia, przelewem na konto podane poniżej.
Szkoła/placówka zobowiązuje się dokonać płatności za udział w szkoleniu przelewem na konto podane w rachunku, który zostanie dostarczony podczas szkolenia, w terminie do 7 dni od daty jego otrzymania.
W tytule przelewu wpisz nazwę i datę szkolenia.
W wypadku rezygnacji z udziału w szkoleniu w terminie późniejszym niż na 3 dni przed jego rozpoczęciem uczestnik/instytucja kierująca zobowiązuje się do całkowitego pokrycia jego kosztów.

POWIATOWY OŚRODEK DOSKONALENIA NAUCZYCIELI
44-304 Wodzisław Śląski, ulica Osiedle 1 Maja 16A
Konto: 53 1560 1094 2125 0085 5219 0005

Zapisz się
Udostępnij

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę prywatności i wykorzystania plików cookies