Jak zrobić dobrą powtórkę z gramatyki języka angielskiego do egzaminu ósmoklasisty?Image 29 marca 2021 16:00

Jak zrobić dobrą powtórkę z gramatyki języka angielskiego do egzaminu ósmoklasisty?

Opis

Szkolenie bezpłatne w aplikacji MS TEAMS. W trakcie szkolenia - analiza wyników egzaminu próbnego oraz zadań sprawiających uczniom największe problemy.

Szkolenie dostarczy informacji, w jaki sposób przygotować dobrą powtórkę z gramatyki języka angielskiego do egzaminu ósmoklasisty. Przeanalizujemy wyniki egzaminu próbnego oraz najczęściej popełniane przez uczniów błędy. Zwrócimy uwagę na zadania, sprawiające uczniom najwięcej problemów .

Organizator

Szkoleniowiec
Edyta Matera
  • +48 32 7293242
  • ematera@podn.wodzislaw.pl

Ukończyłam pedagogikę o specjalności zintegrowana pedagogika wczesnoszkolna, filologię angielską, studia menedżerskie . Posiadam  dyplom SWPS - trenera zdolności poznawczych. Przez wiele lat pracowałam w prywatnych szkołach  językowych, byłam kierownikiem wyjazdów językowych do Anglii. Od 16 lat uczę języka angielskiego dzieci, młodzież i dorosłych na różnych poziomach zaawansowania także tych ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, z którymi prowadzę również zajęcia usprawniające zaburzone funkcje i kompensujące braki edukacyjne. W swojej pracy wykorzystuję wiele różnych technik m.in. MNEMO techniki. Przyświecającym mi mottem jest, parafrazując  K.Tusk  „make English easier” . Służę radą w dobieraniu pomocy, organizacji pracy, selekcji zadań w pracy z dziećmi ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, dyslektykami, autystami oraz tymi bez żadnych problemów. Chętnie podzielę się wiedzą w zakresie konstruowaniu indywidualnych programów edukacyjno-terapeutycznych.


Lokalizacja

44-304 PODN Wodzisław Śląski Osiedle 1 Maja 16a

Ważne! Jeśli wybrałeś/aś szkolenie płatne finansowane przez Ciebie lub szkołę, przeczytaj tę informację.
Osoba prywatna zobowiązuje się dokonać płatności za udział w szkoleniu do dnia szkolenia, przelewem na konto podane poniżej.
Szkoła/placówka zobowiązuje się dokonać płatności za udział w szkoleniu przelewem na konto podane w rachunku, który zostanie dostarczony podczas szkolenia, w terminie do 7 dni od daty jego otrzymania.
W tytule przelewu wpisz nazwę i datę szkolenia.
W wypadku rezygnacji z udziału w szkoleniu w terminie późniejszym niż na 3 dni przed jego rozpoczęciem uczestnik/instytucja kierująca zobowiązuje się do całkowitego pokrycia jego kosztów.

POWIATOWY OŚRODEK DOSKONALENIA NAUCZYCIELI
44-304 Wodzisław Śląski, ulica Osiedle 1 Maja 16A
Konto: 53 1560 1094 2125 0085 5219 0005

Zapisz się
Udostępnij

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę prywatności i wykorzystania plików cookies