Jak szybko przygotować motywującą i efektywną lekcję języka niemieckiego? Program DELFORTImage 9 października 2023 15:30

Jak szybko przygotować motywującą i efektywną lekcję języka niemieckiego? Program DELFORT

Opis

Serdecznie zapraszamy nauczycieli języka niemieckiego II i III etapu edukacji oraz metodyków zajmujących się językiem niemieckim i pracujących w systemie edukacji na szkolenie stacjonarne.
Temat:  Jak szybko przygotować motywującą i efektywną lekcję języka niemieckiego? Program DELFORT.
Uczestnicy szkolenia:
- poznają podstawowe zasady planowania jednostki lekcyjnej;
- dowiedzą się, jakie są techniki aktywności, ćwiczenia oraz źródła internetowe i możliwości sztucznej inteligencji przydatne do szybkiego przygotowania efektywnej jednostki lekcyjnej;
- przygotują własną jednostkę lekcyjną lub ich sekwencję z wykorzystaniem omówionych środków i źródeł;
Termin: 9.10.2023r., godz. 15.30 – 18.30
Miejsce: Powiatowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli
Prowadząca: dr Aleksandra Łyp-Bielecka
Szkolenie bezpłatne

link do zapisu na szkolenie: https://szkolenia.ore.edu.pl/RejestracjaSzkolenie/6978

Limit uczestników: 20 osób

Zaświadczenie potwierdzające uczestnictwo w szkoleniu dostępne będzie do samodzielnego pobrania z konta uczestnika na platformie "Szkolenia ORE" najpóźniej w ciągu 14 dni roboczych od zakończenia spotkania. Osoby uprawnione otrzymają od prowadzącego szkolenie, instrukcję pobierania dokumentu.

Organizator

Szkoleniowiec
Bogumiła Różańska-Świerkot
  • +48 32 7293242
  • brozanska-swierkot@podn.wodzislaw.pl

Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego, wieloletni nauczyciel języka rosyjskiego w liceum, posiada 15 letnie doświadczenie na stanowisku doradcy metodycznego języków obcych, certyfikowane kwalifikacje do pracy z dorosłymi, znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, duże i różnorodne doświadczenie w organizowaniu międzynarodowych wydarzeń edukacyjno-kulturalnych. Obecnie konsultant PODN ds. współpracy międzynarodowej i języków obcych. W wolnych chwilach realizuję swoje pasje i zainteresowania w myśl zasady „Piosenka jest dobra na wszystko” - śpiewam w amatorskim nauczycielskim zespole wokalnym „Konstelacja”. Lubię podróżować, planować i organizować wyjazdy w magiczne miejsca i zabierać tam swoich przyjaciół.


Lokalizacja

44-304 efs_p0dn.pl Osiedle 1 Maja 16a

Ważne! Jeśli wybrałeś/aś szkolenie płatne finansowane przez Ciebie lub szkołę, przeczytaj tę informację.
Osoba prywatna zobowiązuje się dokonać płatności za udział w szkoleniu do dnia szkolenia, przelewem na konto podane poniżej.
Szkoła/placówka zobowiązuje się dokonać płatności za udział w szkoleniu przelewem na konto podane w rachunku, który zostanie dostarczony podczas szkolenia, w terminie do 7 dni od daty jego otrzymania.
W tytule przelewu wpisz nazwę i datę szkolenia.
W wypadku rezygnacji z udziału w szkoleniu w terminie późniejszym niż na 3 dni przed jego rozpoczęciem uczestnik/instytucja kierująca zobowiązuje się do całkowitego pokrycia jego kosztów.

POWIATOWY OŚRODEK DOSKONALENIA NAUCZYCIELI
44-304 Wodzisław Śląski, ulica Osiedle 1 Maja 16A
Konto: 53 1560 1094 2125 0085 5219 0005

Zapisz się
Udostępnij

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę prywatności i wykorzystania plików cookies