Sieć współpracy w zakresie organizowania pomocy psychologiczno-pedagogicznej w przedszkolach w roku szkolnym 2022/2023.Image 26 października 2022 14:00

Sieć współpracy w zakresie organizowania pomocy psychologiczno-pedagogicznej w przedszkolach w roku szkolnym 2022/2023.

Opis

Serdecznie zapraszamy na konferencję metodyczną psychologów, pedagogów, pedagogów specjalnych, terapeutów, logopedów pracujących w przedszkolu

Temat: Sieć współpracy w zakresie organizowania pomocy psychologiczno-pedagogicznej w przedszkolach w roku szkolnym 2022/2023.

Termin: : 26 października 2022r. (środa) , godz.: 14.00 – 16.00

Prowadzący:     

Anna Weiss –  konsultant PODN w Wodzisławiu Śląskim
Jarosław Rudol  – Dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Wodzisławiu Śląskim
Barbara Mencel – Z-ca dyrektora Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Wodzisławiu Śląskim

Miejsce: Powiatowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli  w Wodzisławiu Śląskim, os. 1 Maja 16A

Koszt szkolenia: bezpłatne

Informacje dodatkowe: Po części  ogólnej z wystąpieniami prelegentów przewidziany jest  czas  na  spotkania  z koordynatorami d.s. współpracy  z ramienia  Poradni (z podziałem na gminy/miasta) oraz konsultantem z ramienia PODN.

Prowadzący

Organizator

Szkoleniowiec
Anna Weiss
  • +48 32 7293242
  • aweiss@podn.wodzislaw.pl

Ukończyła pedagogikę na Uniwersytecie Śląskim; studia podyplomowe Psychokorekcji Zaburzeń Zachowania na tej samej uczelni. Pracownik Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Wodzisławiu Śl od roku 1994. Diagnosta, praktyk, zajmuje się terapią specyficznych trudności w nauce. Specjalista animaloterapii, przez kilkanaście lat prowadziła zajęcia terapeutyczne z towarzyszeniem psów. Doświadczenie pracy z osobami z szerokim spektrum problemów. Wieloletni koordynator działu dla uczniów z trudnościami w nauce PPP. Nauczyciel dyplomowany. Prywatnie - wielbicielka kynologii, hippiki, ogrodnictwa i wypraw rowerowych w nieznane.


Lokalizacja

44-304 Wodzisław Śląski Osiedle 1 Maja 16a

Ważne! Jeśli wybrałeś/aś szkolenie płatne finansowane przez Ciebie lub szkołę, przeczytaj tę informację.
Osoba prywatna zobowiązuje się dokonać płatności za udział w szkoleniu do dnia szkolenia, przelewem na konto podane poniżej.
Szkoła/placówka zobowiązuje się dokonać płatności za udział w szkoleniu przelewem na konto podane w rachunku, który zostanie dostarczony podczas szkolenia, w terminie do 7 dni od daty jego otrzymania.
W tytule przelewu wpisz nazwę i datę szkolenia.
W wypadku rezygnacji z udziału w szkoleniu w terminie późniejszym niż na 3 dni przed jego rozpoczęciem uczestnik/instytucja kierująca zobowiązuje się do całkowitego pokrycia jego kosztów.

POWIATOWY OŚRODEK DOSKONALENIA NAUCZYCIELI
44-304 Wodzisław Śląski, ulica Osiedle 1 Maja 16A
Konto: 53 1560 1094 2125 0085 5219 0005

Zapisz się
Udostępnij

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę prywatności i wykorzystania plików cookies