W zdrowym ciele zdrowy…psycholog, pedagog. Jak zadbać o własną kondycję?Image 8 grudnia 2022 15:30

W zdrowym ciele zdrowy…psycholog, pedagog. Jak zadbać o własną kondycję?

Opis

Serdecznie zapraszamy na warsztaty osoby zajmujące się pomocą psychologiczno-pedagogiczną na terenie szkół podstawowych i szkół ponadpodstawowych.

Temat: W zdrowym ciele zdrowy…psycholog, pedagog. Jak zadbać o własną kondycję?

Termin:  8 grudnia 2022r. (czwartek), godz.: 15.30 – 17.30

Miejsce: Powiatowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Wodzisławiu Śląskim, os. 1 Maja 16A

Prowadzący: Anna Weiss –  konsultant PODN w Wodzisławiu Śląskim, Katarzyna Hawel – konsultant PODN w Wodzisławiu Śląskim                                    
Koszt szkolenia: bezpłatne

Uwagi: Uczestnicy w stroju sportowym, zaopatrzeni w matę do ćwiczeń.

Limit uczestników: 20 osób

Prowadzący

Organizator

Szkoleniowiec
Anna Weiss
  • +48 32 7293242
  • aweiss@podn.wodzislaw.pl

Ukończyła pedagogikę na Uniwersytecie Śląskim; studia podyplomowe Psychokorekcji Zaburzeń Zachowania na tej samej uczelni. Pracownik Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Wodzisławiu Śl od roku 1994. Diagnosta, praktyk, zajmuje się terapią specyficznych trudności w nauce. Specjalista animaloterapii, przez kilkanaście lat prowadziła zajęcia terapeutyczne z towarzyszeniem psów. Doświadczenie pracy z osobami z szerokim spektrum problemów. Wieloletni koordynator działu dla uczniów z trudnościami w nauce PPP. Nauczyciel dyplomowany. Prywatnie - wielbicielka kynologii, hippiki, ogrodnictwa i wypraw rowerowych w nieznane.


Lokalizacja

44-304 Wodzisław Śląski Osiedle 1 Maja 16a

Ważne! Jeśli wybrałeś/aś szkolenie płatne finansowane przez Ciebie lub szkołę, przeczytaj tę informację.
Osoba prywatna zobowiązuje się dokonać płatności za udział w szkoleniu do dnia szkolenia, przelewem na konto podane poniżej.
Szkoła/placówka zobowiązuje się dokonać płatności za udział w szkoleniu przelewem na konto podane w rachunku, który zostanie dostarczony podczas szkolenia, w terminie do 7 dni od daty jego otrzymania.
W tytule przelewu wpisz nazwę i datę szkolenia.
W wypadku rezygnacji z udziału w szkoleniu w terminie późniejszym niż na 3 dni przed jego rozpoczęciem uczestnik/instytucja kierująca zobowiązuje się do całkowitego pokrycia jego kosztów.

POWIATOWY OŚRODEK DOSKONALENIA NAUCZYCIELI
44-304 Wodzisław Śląski, ulica Osiedle 1 Maja 16A
Konto: 53 1560 1094 2125 0085 5219 0005

Zapisz się
Udostępnij

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę prywatności i wykorzystania plików cookies